harbi arýyorum

Started by BlackDevil__, 11 Kasm 2009, 15:33:48

« nceki - sonraki »

0 Members ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

Pars

Quote from: Mühendis on 25 Kasm 2009, 15:11:28
ben Gamo harbisi almýþtým ve çubuklarýn ek yerinden eðildi ve kýrýldý. Daha sonra Mercan yokuþundan aldým daha saðlam ve ucuza. 2 yýldýr sorunsuz kullanýyorum.

Plastik kaplama konusuna gelirsek: Elektrikçilerin kullandýðý "daralan makaron" vardýr. Uygun çaptaki makaronu harbinin üzerine geçirip ýsýl iþlem uyguladýktan sonra istediðiniz gibi olacaðýna inanýyorum. Sadece bir fikir.

Bu makaronlarýn farklý renkte olanlarý da var. Metreside 1-2TL civarýndadýr.

Bravo, bunu düþünebilmek te dikkat ister...

bende bu ýsý ile daralan makaronlarý çok seviyorum ve çok deðiþik alanlarda kullaným imkaný sunuyor ama harbi için düþünmemiþtim açýkcasý, çok olmasada bir miktar harbiyi de saðlamlaþtýracaktýr da kanýmca...

''Ýyi düzenlenmiþ bir Milis, özgür bir Devlet'in güvenliði için þart olduðundan, halkýn silah bulundurma ve taþýma hakký ihlâl edilemez!." Amerikan Anayasasý"

fuigo

evet mantýklý uygulanabilir görünüyor. Hiç kullanan oldumu acaba

Mühendis

Daralan Makaronu bende çok kullandým fakat harbiyede hiç kullanmadým. servis çantamda farklý çaplarda makaronum var, bu akþam bir deniyeyim. Olmamasý için bir sebep yok aslýnda.

Pars

sonucu bizimle aylaþýrsan sevinrim, basit ama etkili bir uygulama olacak gibime geliyor, hem tüfeðin namlusuna zarar gelmez, hemde harbiye...

Sonucu merakla bekliyoruz.
''Ýyi düzenlenmiþ bir Milis, özgür bir Devlet'in güvenliði için þart olduðundan, halkýn silah bulundurma ve taþýma hakký ihlâl edilemez!." Amerikan Anayasasý"

fuigo

hemde ucuz olacak. yalnýz sürtünmelerde plastik sýyýrýrsa direk demirle temas olabilir mi diye düþünüyorum.

Quick Reply

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview