PORTFOLYOM

Started by bsR, 07 ubat 2010, 21:23:58

« nceki - sonraki »

0 Members ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

kartalcin

Paylaþým için teþekkürler hepsi çok güzel resimler,bende bir ara CANON SX 200 IS almayý düþünüyorum müsait bir zamanda.

bsR

Quote from: arthur on 08 ubat 2010, 11:14:41
Öncelikle paylaþýmýnýz için teþekkürler. Aslýnda hepsini çok beðendim ama, bence saka ve dragonfly en güzeli. Bir ara bende bu iþe sarmýþtým kafayý bir SLR makine almaya gittim. Ama bu iþin o kadarada kolay olmadýðýný öðrenince vaz geçmiþtim. Makineleri ayarlamak biraz bilgi gerektiriyor. Saygýlar, Selamlar...

Beðeni ve yorumunuz için teþekkürler.. Evet manuel çekim olayýna girince iþ daha bi derinleþiyor, ama istenilen efektleri ve etkiyi fotoðrafa vermek için de manuel ayarlama þart..
STEYR LG110 FT .177
AA S500 Xtra FAC .22

bsR

Quote from: kartalcin on 08 ubat 2010, 13:58:42
Paylaþým için teþekkürler hepsi çok güzel resimler,bende bir ara CANON SX 200 IS almayý düþünüyorum müsait bir zamanda.

Teþekkürler :)
almayý düþündüðünüz makine kompakt sýnýf bir makine, özellikle arazide size büyük kolaylýk saðlayacaktýr, 12x zoomu da çok etkili, HD video kaydý da ekstrasý.. güle güle kullanýn..
STEYR LG110 FT .177
AA S500 Xtra FAC .22

RAMÝREZ

Ellerinize saðlýk ,çok güzel bir çalýþma :)

Jay

Güzel paylaþým. Fotoðraf sanatý hep ilgimi çekmiþtir. Doðru zamanda, doðru yerde olmak ya da biraz þans ve kabiliyet :)